
Розвиваюча іграшка "Гра з кулькою" (5 кульок) 668-119
219,69 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 668-119
Завдяки такій іграшці, малюк розвине тактильні та звукові навички, навчиться концентрувати увагу, а також ознайомиться з таким поняттям, як колір та форма.
Ця ігрова модель виконана з легкої первинної пластмаси, пофарбована в приємні пастельні відтінки, які гармонійно поєднуються між собою та створюють неповторну феєрію кольору.
У комплектацію входить 6 великих елементів, з яких потрібно зібрати високошвидкісний спуск для кульок.
Принцип гри досить простий та інтуїтивно зрозумілий, малюк буде закидати кульки в кошик, а за тим захоплено спостерігати, як різнокольорові кульки з гримаючими елементами з усією швидкістю скочуються плавно долаючи кожен ярус.
У набір входить 5 різнокольорових пластикових м'ячиків: 3 покриті рельєфною текстурою, а решта оснащена гримаючим елементом.
Комплектація:
- елементи гри;
- кошик;
- 5 кульок.
Висота розвиваючої гри в зібраному вигляді - 42 см.
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Висота | 42 |
| Довжина | 16 |
| Ширина | 16 |
- Ціна: 219,69 ₴

