
Розвиваюча іграшка "Будиночок логічний" (світло, звук, піаніно, сортер, магнітна гра) 668-139
1 134 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 668-139
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок 668-139 - це неймовірно яскрава і дуже захоплююча іграшка, яка допоможе Вашій дитині весело та з користю провести час.
]]>
Сучасна іграшка виготовлена з первинної пластмаси, а корпус прикрашений одноколірними візерунками у формі природи та тварин.
Будиночок оснащений зручною ручкою для перенесення і налічує 4 гральні грані:
1 грань. Піаніно - працює в 5-ти режимах:
- звуки тварин;
- реалістичні звуки транспорту;
- мелодії;
- ноти;
- дитячий сміх.
Велика кнопка-барабанчик відтворює різні динамічні мелодії.
Телефон-брязкальце.
2 грань. Годинник з хвилинною та годинною стрілкою, суміщені 3 шестерні, цифри перевертня.
3 грань. Сортер іп магнітна гра - поклади черв'ячка.
4 грань. Колірний лабіринт.
Іграшка працює від 3х батарейок типу “АА” - не входять до комплекту.
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | От 10-ти месяцев |
| Висота | 25 |
| Довжина | 18 |
| Тип | Ігрова панель |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Ширина | 21 |
- Ціна: 1 134 ₴

