
Бізикуб музичний розвиваючий 7в1 з магнітними черв'ячками 648 А-53
1 258 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 648 А-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний бізикуб чудова багатофункціональна розвиваюча музична іграшка зі звуковими та світловими ефектами для діток з 1 року. Іграшка сприяє розвитку у дитини мови, уваги, логічного мислення, музичного слуху та моторики рук. Маля, граючи вивчить форми предметів, запам'ятає звуки і кольору.
]]>
Модель виконана з високоякісної первинної пластмаси та пофарбована пастельними квітами.
Магічний бокс по всьому корпусу оснащений різними міні іграми, які всебічно розвивають малюка, залучаючи різні частини головного мозку.
Грові грані:
▫️ "Нагодуй пташку";
▫️ Автомобільне кермо;
▫️ Поєднані шестерні;
▫️ Вивчаємо час;
▫️ Математичні рахунки;
▫️ Пальчиковий лабіринт та дитяче піаніно з барабаном.
Піаніно працює в 4-х режимах:
▪️звуки тварин;
▪️музика;
▪️класичні ноти;
▪️ритм-гра.
Розміри/габарити
- довжина (см): 30 см
- ширина (см): 25 см
- висота(см): 25 см
Розмір упаковки:30 см 25 см 24.5 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | От 10-ти месяцев |
| Висота | 25 |
| Довжина | 25 |
| Тип | Ігрова панель |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 1 258 ₴






