
Дерев'яна гра "Сортер-мозаїка" (20 елементів, 4 фігури мозаїки, 12 геометричних фігур) С 47995
388 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 47995
Дерев'яний конструктор сортер-мозаїка С 47995 легко залучить будь-яку дитину до гри та дозволить розвивати дрібну моторику та вміння рахувати.
Особливості конструктора:
- логічна гра з кілочками має різні форми та фігури;
- Виконана в оригінальному дизайні з яскравим фарбуванням;
- іграшка компактна і дитина зможе грати та розвиватися їй у будь-якому місці;
- іграшка дозволить збирати мозаїку та нанизати фігурки на кілочки.
Ця гра з легкістю залучить вашу дитину розвиватися та вивчати нові форми та фігури, гра виконана в оригінальному дизайні, тому вона не змусить нудьгувати вашого малюка! За допомогою компактності іграшки дитина зможе використовувати її як вдома, так і на вулиці і з легкістю поділитися з друзями за рахунок того, що вона має можливість від'єднувати деталі.
Комплектація:
- 4 підставки з кілочками;
- 4 різнокольорові фігурки мозаїки;
- 12 фігурок для нанизування на кілочки.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пазл-сортер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 175 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 |
| Довжина | 160 |
| Ширина | 70 |
- Ціна: 388 ₴
