
Трансформер Тобот "Магма 6" (6 машинок) 535
444,19 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 535 (36/2)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір із трансформером складається із захоплюючих іграшок, кожна з яких має свій функціонал та призначення.
Робот трансформер – ключові фігури в наборі. Бойова машина зібрана разом із шести різних машин: 4 гоночних машин, екскаватора та пожежного авто.
Робот дуже рухливий і поєднує в собі безліч приємних кольорів.
Розміри/габарити
- довжина (см):
17 см
- ширина (см):
10 см
- висота (см):
22 см
Розмір упаковки:
25 см × 12 см × 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 444,19 ₴
