
Трансформер Q 1914 Тобот 3в1
253,65 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: Q 1914
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер Q1914 – це оригінальна іграшка, яка містить кілька варіантів гри.
Розмір упаковки:
22 см × 10 см × 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 253,65 ₴
