
Музична піраміда “TK Group” (українське озвучення, піаніно 5 режимів, 2 спуски) 38227
1 007 ₴
725 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 38227
Захоплююча вежа у своїй конструкції налічує безліч гральних граней:
- кульковий спуск - складається з 4-х поверхів, де кожен спуск забарвлений в один із двох кольорів - червоний і жовтий і по ньому весело спускаються три кульки, які у свою чергу всередині заповнені бусинами;
- листовий спуск - складається з 5-ти салатових листочків і по них швидко переходить ” синій диск, який також заповнений бусинками;
- геометричний сортер налічує три фігури - червоне коло “А”, жовтий трикутник “С” і синій квадрат “В”. Також є відкриті дверцята для того, щоб дитина змогла дістати фігури з вежі.
На даху розташовано музичне піаніно, яке нараховує у своїй конструкції такі активні кнопки:
- вкл/викл і 2 режими гучності;
- зміна режимів;
- 5 нотних клавіш.
Кнопка зміни режимів виконана у формі салатового саксофону та перемикає 5 режимів:
1. Весела мелодія та літери українською мовою.
2. “Давай пограємо” - ноти та мелодія.
3. 2 пісні українською мовою - про тварин та про планети.
4. “Давай пограємо” Зіграй свої власні мелодії – ноти.
5. “Вивчаємо літери” - А, Б, В, Г, Ґ - українською мовою.
Під час програвання режимів клавіші підсвічуються - червоним, помаранчевим, жовтим, салатовим та блакитним кольором у такт мелодії.
Вежа виконана з первинного пластику і пофарбована в приємні колірні поєднання, а кожна стінка поповнена рельєфним вилитим малюнком.
Між різнокольорові стінки кріпляться великим пазовим з'єднанням, що дозволяє дитині зібрати її самостійно.
Розмір зібраної піраміди - 22х21х36.5 см.
Комплектація набору:
- деталі вежі 4 шт.;
- основа;
- деталі спуску 4шт.;
- 3 кульки з намистинками;
- 3 геометричні фігури;
- дах - піаніно.
Ефекти піаніно працюють від 3-х батарейок АА - не входять до комплекту.
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 36.5 |
| Довжина | 22 |
| Тип | Ігрова панель |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Ширина | 21 |
| Мови | Український |
- Ціна: 725 ₴
