
Набір трансформерів 4117 (з маскою, світлові та звукові ефекти)
1 367 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 4117 (8/2)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не знайдеться, напевно, у світі хлопчика, старшого за 5 років, який відмовився б від трансформера у стилі знаменитих героїв автоботів із культового фільму.
У наборі представлені два робота, які трансформуються в автомобіль. Один з них має світлові та звукові ефекти.
З роботами-трансформерами передбачена маска.
Збери власну команду трансформерів автоботів і стань на захист Землі!
Ефекти працюють від батарейок, що входять до комплекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 690 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 1 367 ₴
