
Машина-трансформер ТТ 667 В (р/в, акумулятор)
1 611 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ТТ 667 В
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина-трансформер працює акумулятор. батареї 3.7 V, заряджається через USB-кабель, пульт працює від батарейок 2Х1,5 V AA.
Розміри трансформера: д - 20 см, ш - 16 см, - 27 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
- Ціна: 1 611 ₴


