
Трансформер 8111 "Праймбот" Play Smart
334,98 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8111
Усього за 20 кроків войовничий робот може перетворитися на точну копію справжнього бронебійного вантажного автомобіля та замаскуватися серед людей. Але як тільки небезпека буде поряд, він відразу буде в повній бойовій готовності! Для збільшення бойової потужності Праймбота, його кузов стає супер рушницею, яка в мить розправиться з усіма ворогами. Кожен солдат з колекції на коробці прописав характеристики, які допоможуть надалі вибрати правильну стратегію для битви. Усередині коробки знаходиться інструкція зі збирання трансформера.
Сама іграшка виконана з протиударної пластмаси та пофарбована в різні відтінки пісочного із сірими деталями.
Праймбот стане не тільки чудовим другом Вашої дитини, а й допоможе поринути у найфантастичніші ігрові сюжети світу Трансофрмерів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 185 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 334,98 ₴
