
Дерев'яна іграшка "Пальчиковий лабіринт-рахунки" 7371
306 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 7371
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пальчиковий лабіринт 7371 із серії Fun Logics від торгової марки Fun Game– розвиваюча гра для найменших.
Гра являє собою дерев'яну підставку, на якій закріплені вигнуті металеві дроти з намистинками та предметами різних кольорів та розмірів.
Граючи, малюк розвиватиме свої тактильні відчуття, тренуватиме логічне та просторове мислення, дрібну моторику рук.
Деталі іграшки виготовлені з якісної деревини, пофарбовані в яскраві кольори та приємні на дотик.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Уникуб |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 306 ₴
