
Дерев'яна іграшка "Лабіринт" C 45191
415 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 45191
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий лабіринт C 45191 - це яскрава розвиваюча іграшка, яка складається з безлічі оригінальних деталей різної форми та забарвлення.
Модель виготовлена з високоякісних суміщених матеріалів: екологічно чистого дерева та легкого металу.
Конструкція виділяється неймовірно барвистим дизайном і є дерев'яною основою, на якій закріплені 3 вигнуті металеві дроти в різних конфігураціях. Подорожувати дивовижним лабіринтом з намистинами малюкові буде дуже цікаво, адже кожна тяганина обладнана строкатими намистинками різних розмірів і фігурками у формі різних фруктів. А основа розвиваючої іграшки з двох сторін доповнена рахунками.
У процесі гри дитина познайомиться з різними формами предметів, навчиться розрізняти кольори та відтінки. Гра позитивно позначиться на розвитку логічного мислення та дрібної моторики рук, координації рухів та уважності.
.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Уникуб |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 415 ₴
