
Дерев'яна іграшка "Пальчиковий лабіринт" С 31355
426 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 31355
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пальчиковий лабіринт – розвиваюча гра для найменших. Гра являє собою дерев'яну підставку, на якій закріплені вигнуті металеві дроти з намистинками та предметами різних кольорів та розмірів.
Граючи, малюк розвиватиме свої тактильні відчуття, тренуватиме логічне та просторове мислення, дрібну моторику рук.
Деталі іграшки виготовлені з якісної деревини, пофарбовані в яскраві кольори та приємні на дотик.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Уникуб |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 426 ₴
