
Дитячий дерев'яний Лабіринт (рахунки, бусинки, в коробці) C 45198
483 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 45198
Пальчикова гра - це стильна, динамічна і дуже захоплююча іграшка, яка завдяки яскравим, дерев'яним намистам готова розважити малюка і у формі простої і захоплюючої гри допоможе розвивати сприйняття кольору, покращити тактильні навички, виробити силу хвата, розробити зап'ястя і покращити дрібну моторику. .
Іграшка виготовлена із суміщених матеріалів:
- основа - дерев'яна;
- прути - металеві;
- бусинки - дерев'яні.
На дерев'яній основі з двох сторін зафіксовано по 3 металеві прути, які пофарбовані в червоний, синій та жовтий колір. Вони вигнуті в різних формах і конфігураціях, щоб намистини, що йдуть по пруту, долаючи різну траєкторію, стимулювали дитяче сприйняття та розвивали координацію.
Особливості моделі:
- різнокольорові бусинки;
- фігурні намистини із зображенням комах;
- рахунки.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 483 ₴
