
Дерев'яна розвиваюча гра "Вежа" 55632
476 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 55632
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна гра пазли “Вежа” 55632 – це запорука веселого, а найголовніше-корисного проведення часу для всієї родини.
Принцип гри – дуже простий. З дерев'яних брусочків складається вежа, а учасники по черзі витягують з неї бруски таким чином, щоб вежа не зруйнувалася.
У комплекті ви знайдете спеціальний молоточок та 3 гральні кубики.
Головна особливість моделі - пазли, з яких збирається 3 картинки: ведмежа, слоник та півник.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пазл-сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 |
| Довжина | 70 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 476 ₴
