
Дерев'яна розвиваюча гра "Будиночок-сортер" З 39349
561 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39349
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний будиночок-сортер З 39349 - це чудовий варіант розвиваючої іграшки для малюків, яка безсумнівно приверне увагу, а також розвиватиме та вдосконалюватиме корисні навички Вашої дитини.
Іграшка являє собою дерев'яний будиночок, дах якого прикрашений красивим рожевим кольором. У стінах та в даху будиночка розташовані отвори для геометричних фігур, математичних знаків та цифр. Також на даху передбачена зручна ручка для перенесення цієї іграшки.
У комплекті з будиночком до набору входить безліч барвистих фігурок, які дитина повинна помістити у відповідні віконця.
Будиночок-сортер допомагає розвинути у малюка координацію рухів, логічне та просторове мислення, а також знайомить дитину з формами, кольорами, цифрами та математичними знаками.
Всі елементи будиночка виготовлені з високоякісної деревини, деталі округлені, а їхня якісна обробка виключить можливість поранитися під час гри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сортер |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 561 ₴
