
Дерев'яна гра "Шнурівка-динозаври" (54 елементи) C 45205
583 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 45205
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шнурівка C 45205 в ергономічній упаковці представлена в пластиковому контейнері із зручними фіксаторами на клямці та складною ручкою для перенесення.
У наборі Ви знайдете стильні та оригінальні фігурні елементи, на яких зображені доісторичні, хижі істоти - динозаври, які обов'язково привернуть увагу малюка милою рисовкою та схожістю з різними видами. Також на деяких фігурках зображено природу того часу, щоб збирати на нитку бусинки було вдвічі цікавіше.
До комплекту входить:
бусини;
6 дерев'яних голок на ниточці.
Матеріал фігурок - дерево.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шнурівка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 180 |
| Довжина упаковки | 240 |
| Ширина упаковки | 130 |
- Ціна: 583 ₴
