
Дерев'яний конструктор "Арифметика" 55743 "Fun Game", (100 деталей, у відрі)
752 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 55743
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна гра 55743 із серії Fun Logics від торгової марки Fun Game
Різнокольорові об'ємні геометричні фігури, які виготовлені з екологічно чистих матеріалів і абсолютно безпечні для малюків.
Ознайомить дитину з квітами та формами, а також навчатиме малюка рахувати.
У комплекті:
- відро-сортер для зберігання конструктора;
- різнокольорові фігури різної форми та розміру;
- кубики із зображеннями математичних знаків, цифр та дітей;
- мішечок для кубиків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість деталей | 100 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість деталей До | 100 |
| Тип | Уникуб |
- Ціна: 752 ₴
