
Дитяча іграшка Дерев'яний логічний куб (пальчиковий лабіринт, сортер, годинник, міні-гра) 25205 Fun Game
903 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 25205
Кожна грань куба обладнана оригінальними ігровими панелями, які спрямовані на розвиток певних навичок малюка.
На першій грані куба малюк зможе пройти хитромудрий пальчиковий лабіринт з оригінальними бусинами різних розмірів, розвиваючи координацію рухів і дрібну моторику ручок.
Друга грань обладнана під геометричний сортер, який допоможе наочним образам вивчити геометричні фігури, кольори та форми.
Третя сторона розвиваючої іграшки оснащена яскравими шестернями, що обертаються, які посприяють логічному і просторовому мисленню.
Четверта сторона призначена для вивчення поняття часу і обладнана яскравим овим годинником з стрілками, що обертаються.
На п'ятій грані куба знаходиться лабіринт з цифрами, пересуваючи великі намистини по хитромудрих доріжках малюк вивчить цифри, розвине ручку для письма і потренує посидючість, і терпіння.
Шоста грань логічного кубика призначена для дуже захоплюючої настільної гри, в яку можна буде грати всією сім'єю.
Гладко відшліфовані деталі виготовлені з якісної деревини та пофарбовані безпечними нетоксичними фарбами на водній основі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Уникуб |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 903 ₴
