
Дитяча іграшка Дерев'яний логічний куб 82754 "Fun Game"
962 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 82754
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний логічний куб 82754 від "Fun Game" - це справжній ігровий центр для розвитку Вашої дитини!
На всіх гранях куба встановлені оригінальні ігрові панелі, кожна з яких спрямована на розвиток певних навичок дитини.
За допомогою такої іграшки навчання малюка буде не тільки швидким, але ще й веселим, яскравим та цікавим! Під час гри дитина зможе вивчати нові форми, кольори, тренувати дрібну моторику, логіку та уяву!
Многофункціональний куб включає:
- пальчиковий лабіринт з намистинами та фігурками;
- сортер;
- дерев'яний лабіринт;
- циферблат годинника з стрілками, що обертаються;
- шестерні, що обертаються;
- кубики, що обертаються, із зображеннями цифр і тварин;
- рахунки;
- магнітну рибалку.
Всі деталі іграшки виготовлені з якісної деревини, пофарбовані в яскраві кольори та приємні на дотик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Уникуб |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 962 ₴
