
Дитяча іграшка Трансформер Optimus Prime Оптимус Прайм (світло, звук) 8824 (8/2) Чорно-бірюзовий
873,50 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8824 (8/2)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен хлопчик мріє про іграшку, яка представляла б його улюбленого персонажа, що складається у суперпотужну вантажівку-тягач із хромованими деталями, виконану в чорному та блакитному кольорах.
Трансформер 8824 оний суперпотужною гарматою, щоб захищати людство від підступних поневолювачів. Оснащений світловими та звуковими ефектами.
Збери свою команду автоботів і стань на захист планети Земля.
Ефекти працюють від батарейок, що входять до комплекту.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 490 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 873,50 ₴
