
Дитяча іграшка Трансформер (цифри, танки, літаки) 788-61 Y
538,86 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 788-61 Y
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики :
Розміри/габарити:
- довжина (см): 8 см
- ширина (см): 3 см
- висота (см): 7 см
- Розмір упаковки: 35 см × 15 см × 33 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
]]>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 538,86 ₴
