
Дитяча іграшка Трансформер Megatron Мегатрон (світло, звук, маска з підсвічуванням) 90-8 (8) Чорний
648,57 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 90-8 (8) Мегатрон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не знайдеться, напевно, у світі хлопчика, який відмовився б від трансформера у стилі знаменитих героїв автоботів із культового фільму.
У наборі представлений робот зі світловими та звуковими ефектами, який трансформується в автомобіль.
У наборі передбачена маска з підсвічуванням очей. Також у комплекті бойова та щит.
Збери власну команду трансформерів автоботів і стань на захист Землі!
У комплекті детальна ілюстрована інструкція з трансформації.
Ефекти працюють від батарейок, що входять до комплекту.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 648,57 ₴

