
Дитяча іграшка Трансформер Пожежна машина (, аксесуари) 899-39
1 200 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 899-39
Унікальність цього набору полягає у суміщенні. У серію увійшло 5 моделей, кожна з яких представлена своїм видом транспорту та має свою кількість кроків для трансформації. Збери всі моделі службового транспорту і склади з них справді великого робота. Який стане тобі справжнім напарником у твоїх геройських іграх із порятунку людства!
Трансформер 899-39 представлений пожежною машиною. Робот пофарбований у поєднання кольорів синього і коричневого кольору, а навісне обладнання - сходи пофарбовані в яскраво жовтий колір і складається з двох частин. Для гармонійного доповнення зовнішнього вигляду корпус прикрашений контрастними кольоровими вставками та безліччю вилитих декоративних елементів. У конструкцію зібраного робота входять рухомі елементи: руки і ноги в двох місцях і голова, що прокручується на 360°, а також висувні і складні деталі на спині і місцях трансформації
З таким роботом трансформером дитина зможе розіграти зі своїми друзями безліч захоплюючих сюжетів на різну тематику.
Висота зібраного робота - 29 см
Комплектація набору 899-39:
- робот трансформер;
- 2 сходи;
- 2 бойові гармати;
- щит.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 1 200 ₴
