
-23%
Велосипед спортивний дитячий 20" дюймів PROFI VISION (алюм. рама 11", SAIGUAN 21SP, збірка 85%) VS-2004 Хакі
5 802 ₴
4 468 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: VS-2004
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед PROFI VISION 20" — це зручна та сучасна модель для активних прогулянок містом, парками та щоденного катання. Легка алюмінієва рама забезпечує комфортне керування та меншу вагу конструкції, а 20-дюймові колеса допомагають дитині впевнено тримати баланс і легко контролювати рух.
Модель оснащена амортизаційною вилкою з локаутом, дисковими гальмами та трансмісією SAIGUAN на 21 швидкість, що забезпечує комфортне катання та можливість легко підлаштовуватися під різні умови дороги.
Характеристики:
| Бренд | PROFI |
| Серія | VISION |
| Розмір колеса, дм | 20" |
| Рама | 11" |
| Рама матеріал | алюміній |
| Вилка | сталь, 38MM з локаутом |
| Кермо | сталь |
| Винос керма | алюміній |
| Підсідельний штир | сталь |
| Кареточний вузол | промпідшипник |
| Покришка | WANDA KING |
| Гальма | передній: дисковий, задній: дисковий |
| Обiд | алюміній |
| Педалі | пластик на насипних підшипниках |
| % Збірки у коробці | 85% |
| Доп комплектуючі | катафот (передній/задній/колеса), підніжка |
| Матеріал | алюміній |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 до 9 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Зріст велосипедиста | 120-135 |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Хакі |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 4 468 ₴
