
Коляска прогулянкова дитяча CARRELLO Costa CRL-5534 Cloud Grey Бежево-сіра
11 382 ₴
9 220 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: CRL-5534 Cloud Grey
Прогулянкова коляска Costa
Carrello Costa — це всесезонна прогулянкова коляска, створена для комфортних щоденних прогулянок у будь-яку пору року. Модель поєднує зручність у використанні, продуману конструкцію та сучасний дизайн, що робить її практичним вибором для батьків.

Просторе сидіння дозволяє комфортно розмістити малюка навіть у зимовому одязі, а глибокий капюшон разом із утепленим чохлом для ніжок надійно захищають від вітру та негоди. Текстиль має водовідштовхувальні властивості та захист від ультрафіолету SPF 50, що забезпечує додатковий комфорт під час прогулянок.
Механічне регулювання спинки дозволяє легко змінювати положення для відпочинку, а п’ятиточкові ремені безпеки з магнітним замком гарантують надійну фіксацію дитини. Легка вага та компактне складання роблять коляску зручною для транспортування та зберігання.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип | Прогулянкова коляска |
| Регулювання спинки | Механічне |
| Розміри у розкладеному вигляді | 57×91×110 см |
| Розміри у складеному вигляді | 57×72×33 см |
| Колеса | EVA |
| Діаметр коліс | передні — 18 см / задні — 22 см |
| Розміри сидіння | 92×34 см |
| Положення висоти ручки | 3 положення |
| Ремені безпеки | 5-точкові з магнітним замком |
| Вага | 9 кг |
| Блокування передніх коліс | Є |
| Аксесуари | Підсклянник, чохол для ніжок |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація коляски | Чохол-накидка на ніжки, Підсклянник, Кошик для покупок |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Механізм складання | Книжка |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Сірий |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Матеріал дна | Пластик |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 110 см |
| Діаметр задніх коліс | 22 см |
| Діаметр передніх коліс | 18 см |
| Довжина | 91 см |
| Ширина | 57 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 72 см |
| Довжина у складеному вигляді | 57 см |
| Ширина у складеному вигляді | 33 см |
- Ціна: 9 220 ₴
- Спосіб упаковки: 2280929938


