
Лялька Barbie You can be Космонавтка JKF77
870 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: JKF77
Лялька Barbie із серії Careers «Космонавт» надихає дітей мріяти про великі досягнення та відкривати для себе різні професії. Ця модель присвячена професії року Barbie — астронавту, що дозволяє дітям вирушити у захопливу космічну подорож разом із улюбленою лялькою.
Barbie одягнена у стильний рожевий космічний костюм із яскравими нашивками, який легко знімається. Образ доповнює білий космічний шолом, що допомагає захистити астронавтку під час дослідження космосу. Завдяки тематичним аксесуарам діти можуть вигадувати різні історії та відтворювати космічні місії.
Ігри з ляльками Barbie Careers розвивають уяву, творчість та допомагають дітям знайомитися зі світом професій через рольову гру.
У комплекті:
-
лялька Barbie;
-
знімний космічний костюм;
-
взуття;
-
космічний шолом.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Лялька не стоїть самостійно. Кольори та елементи декору можуть відрізнятися від зображених.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Від 4 років |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Barbie |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 870 ₴
- Спосіб упаковки: 2114238107






