
Машинка Автопром Racing на радіокеруванні (3 кольори, масштаб 1:18, акумулятор, світло) AP8839B
844 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: AP8839B
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомодель Автопром Racing стане чудовим доповненням вашої колекції металевих машин або чудовим подарунком для маленьких автомобілістів.
Машинка виготовлена з високоякісного металу, що забезпечує міцність та довговічність. Вона має детальний дизайн, що допомагає створити реалістичний вигляд автомобіля.
Особливості:
- масштаб 1:18
- акумулятор
- світлові ефекти
Упаковка: коробка
Габарити упаковки: 24,5*19,5*14,5см.
Габарити машинки: 20х11х11.5см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ліцензійна модель | Так |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 844 ₴



