
Лялька DEFA (29 см, кінцівки на шарнірах, валіза, аксесуари) 8519
728 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8519
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поринь у світ веселощів та стилю з лялькою DEFA ! Ця чудова лялька заввишки 29 см стане відмінним компаньйоном для тебе чи твого малюка. Її кінцевості на шарнірах забезпечують максимальну гнучкість, дозволяючи створювати безліч різних поз та виразів обличчя.
Вона ніколи не втрачає свого стилю завдяки своїй модній сумці та аксесуарам , які підкреслюють її індивідуальність.
З цією лялькою щодня стане пригодою, а її яскравий образ та доброзичлива посмішка радуватимуть тебе завжди!
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 29 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 345 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 728 ₴

