
Дитяча дерев'яна мозаїка (картинки, шестерні, пластикові кульки) MD 2417
947 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: MD 2417
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна гра Мозаїка стане відмінним заняттям для дитини! Дерев'яний планшет з безліччю невеликих отворів та набір пластикових різнокольорових фішок дозволить дитині складати різні картинки.
У комплекті:
- дерев'яний планшет
- дерев'яні шестерні
- пластикові кульки
- картинки
Матеріал: дерево
Розмір: 25x25,5x6 см
Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Мозаїка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 947 ₴




