
Дитячий дерев'яний магнітний лабіринт (6 видів на вибір, кульки) MD 1828
412 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: MD 1828
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка MD 1828 Робота з такою іграшкою сприяє розвитку самостійності, удосконалює зорово-моторну координацію, розвиває дрібну моторику, формує причинно-наслідкові зв'язки, нормалізує емоційно-вольову сферу ж подарує мамі багато вільного часу.
Характеристики:
- Тип: дерев'яна іграшка
- Матеріал: дерево
- Вік: від 3 років
- Кількість дизайнів: 6
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 40х30х3 см
- Колір: різні кольори
Комплектація:
- Грове поле
- Лабіринт
- Кульки
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 30 мм |
- Ціна: 412 ₴
