
Дитяча дерев'яна досточка з гвоздиками для плетіння (гумки, картки із завданнями) MD 1713
617 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: MD 1713
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Математичний планшет для творчості, вивчення літер, цифр, створення різноманітних малюнків за допомогою натягування різнокольорових гумок на штирі по робочій зоні планшета.
Ігровий набір Геоборд -це спеціальна дошка для конструювання різних зображень за допомогою рівновіддалених один від одного штирьків та гумок. Їхньому малюку належить нанизувати на опуклі елементи і створювати таким чином різноманітні фігури. Подібні заняття дуже корисні для розвитку координації, дрібної моторики, а також логічного та абстрактного мислення дитини. За допомогою геоборду можна знайомити дитину з алфавітом, рахунком, розучувати з ним геометричні фігури.
- геометричні фігури;
- орнамент без певної теми;
У набір входять картки із завданнями, гумочки та досточка із гвоздиками для плетіння.
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 35 мм |
- Ціна: 617 ₴




