
Дитячий дерев'яний ксилофон (8 тонів, 4 види тварин) MD 0712
416 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: MD 0712
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Ксилофон 8 тонів - музичний інструмент з поздовжніми металевими звуковими пластинами, ударяючи по яких дерев'яними ударними паличками, виробляються музичні звуки, що відповідають музичним нотам. Пластини різної колірної гами дозволяє дитині візуально запам'ятовувати і зіставляти відповідний звук відповідного кольору. Гра на цьому музичному інструменті робить у дитини музичний слух.
Особливості та характеристики:
- Ксилофон виготовлений з дерева та має 8 металевих пластин.
- При ударі по них звук виходить дзвінким.
- У комплекті йдуть дві дерев'яні палички
- Виконано у кількох дизайнах.
- Розмір: 36х13х3 см
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 416 ₴





