
Надувний човен двомісний Challenger-2 Intex 68367 Синій
2 754 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: T 68367
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 21.9 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Вантажопідйомність | 255 кг |
| Діаметр балона | 41 см |
| Довжина | 236 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Особливості | Розбірні весла, Насос |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність матеріалу | 0.5 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Ширина | 114 см |
- Ціна: 2 754 ₴


