Відгуки про компанію KIDsklad 🇺🇦геннадий д.Відмінно 03.03.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця09.03.2025Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!Іванна М.Відмінно 03.03.2025Коментар продавця09.03.2025Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого магазину!Катерина Ш.Відмінно 03.03.2025Все ідеальноКоментар продавця09.03.2025Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого магазину!Валерия Б.Відмінно 03.03.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця09.03.2025Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!ПокупецьВідмінно 02.03.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця09.03.2025Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!Наталія Б.Відмінно 02.03.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця02.03.2025Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!Ірина Р.Добре 01.03.2025поставила 4 бо була повністю розірвана упаковка фламастирів,решта все добреКоментар продавця02.03.2025Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого магазину!Олександр Л.Відмінно 01.03.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця02.03.2025Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!Олександр Л.Відмінно 01.03.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця02.03.2025Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!Елена М.Відмінно 01.03.2025Угода на маркетплейсі Prom.uaКоляска супер, ребенку , да и мне очень нравится. Быстрая доставка. Культурный и вежливый персонал. Спасибо большое. Обязательно будем обращаться ещё.Коментар продавця02.03.2025Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!
Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!
Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого магазину!
Все ідеально
Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого магазину!
Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!
Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!
Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!
поставила 4 бо була повністю розірвана упаковка фламастирів,решта все добре
Дякуємо Вам за оцінку та вибір нашого магазину!
Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!
Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!
Коляска супер, ребенку , да и мне очень нравится. Быстрая доставка. Культурный и вежливый персонал. Спасибо большое. Обязательно будем обращаться ещё.
Дякуємо за вибір нашого магазину та залишений відгук!