Замовляли для сина на 3 роки, на день народження, з перспективою подальшого користування на наступні роки, так як електромобіль досить великий, потужний і вантажопідйомний. Вибирали між чорним і білим кольором, взяли білий - практичніший (не так осідає пилюка) та солідніше виглядає. Відправили на наступний день, як і обіцяли. Хвилювався, щоб автомобіль не пошкодили під час транспортування, так як він досить габаритний і дорогий. Товар прийшов у заводському пакуванні, гарно запакований, дорослому зібрати його - наче конструктор лего (інструкція є). Дитина просто в захваті, все сподобалось, виглядає в мініатюрі наче справжній! У електромобіля все як на фото і в описі + є флешка для з дитячою музикою, якість музики, доречі, також сподобалась. Батькам порада, відразу продумайте де будете його зберігати, тому що не у всі двері вміститься і на вулиці не лишиш (не можна мочити під великим напором води, дощу, бо є електроніка). Ідеально підходить для тих, хто живе за містом, кататися по асфальтованій дорозі, траві (лежачі поліцейські легко проїжджає). 2 години роботи вистачає з головою, до кінця ні разу не садили акумулятор.
Коментар продавця
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Євгенія Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хороший стілець, прийшов швидко у розібраному стані, усі комплектуючі в пакуванні. Зібрали легко
Коментар продавця
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Євгенія Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хороший стілець, прийшов в розібраному стані, усі комплектуючі були в пакуванні. Зрозуміла інструкція, легко все зібрали
Коментар продавця
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Наталья Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую. Все було добре
Коментар продавця
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Милько Ю.
Відмінно
Коментар продавця
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Діана К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Щиро дякуємо, класний і дуже зручний 👍
Коментар продавця
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Михайло С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Ольга К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Іграшки гарні, а рюкзачки взагалі супер, якісні та яскраві! Дякую!
Обслуговування гарне,якість відповідає
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Замовляли для сина на 3 роки, на день народження, з перспективою подальшого користування на наступні роки, так як електромобіль досить великий, потужний і вантажопідйомний. Вибирали між чорним і білим кольором, взяли білий - практичніший (не так осідає пилюка) та солідніше виглядає. Відправили на наступний день, як і обіцяли. Хвилювався, щоб автомобіль не пошкодили під час транспортування, так як він досить габаритний і дорогий. Товар прийшов у заводському пакуванні, гарно запакований, дорослому зібрати його - наче конструктор лего (інструкція є). Дитина просто в захваті, все сподобалось, виглядає в мініатюрі наче справжній! У електромобіля все як на фото і в описі + є флешка для з дитячою музикою, якість музики, доречі, також сподобалась. Батькам порада, відразу продумайте де будете його зберігати, тому що не у всі двері вміститься і на вулиці не лишиш (не можна мочити під великим напором води, дощу, бо є електроніка). Ідеально підходить для тих, хто живе за містом, кататися по асфальтованій дорозі, траві (лежачі поліцейські легко проїжджає). 2 години роботи вистачає з головою, до кінця ні разу не садили акумулятор.
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Хороший стілець, прийшов швидко у розібраному стані, усі комплектуючі в пакуванні. Зібрали легко
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Хороший стілець, прийшов в розібраному стані, усі комплектуючі були в пакуванні. Зрозуміла інструкція, легко все зібрали
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Дякую.
Все було добре
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Щиро дякуємо, класний і дуже зручний 👍
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!
Іграшки гарні, а рюкзачки взагалі супер, якісні та яскраві!
Дякую!
Дуже вдячні Вам за покупку та високу оцінку!