
Робот-єдиноріг на радіокеруванні Fantastic Unicorn (чарівна паличка, звуки, рухається) 6605
1 614 ₴
1 178 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: 6605
Інтерактивний фантастичний єдиноріг — це справжнє диво, яке оживає у грі! Яскравий, чарівний і неймовірно кумедний, він вражає різноманіттям функцій та дарує дитині море позитивних емоцій. Завдяки магічній паличці малюк може легко контролювати рухи улюбленця, що надихатиме його на створення власних казкових пригод.
Комплектація:
• Іграшка єдиноріг;
• Чарівна палиця-пульт;
• Акумулятор та USB-провід для заряджання;
• Інструкція.
Інтерактив:
• Керування чарівною палицею: Незвичайний пульт із підсвічуванням та зручними кнопками дозволяє легко керувати всіма функціями іграшки.
• Музичний супровід єдинорога: Веселі мелодії та динамічні звуки створюють атмосферу свята та роблять гру ще більш захопливою. Гучність звуку можна регулювати окремо.
• Єдиноріг реагує на рухи чарівної палиці та рухається у відповідному напрямку, що робить гру ще більш інтерактивною.
Особливості:
• Яскравий дизайн та продумані деталі: Великі блискучі оченята, довге різнокольорове волосся та декоративні елементи підкреслюють казковий стиль іграшки.
• Різні режими: Єдиноріг може рухатися вперед і назад, обертатися навколо себе, сідати, стояти на задніх лапках та навіть танцювати і віджиматись, що робить іграшку надзвичайно привабливою та цікавою.
• Завдяки колесикам на ніжках єдиноріг легко та плавно пересувається та виконує свої трюки.
• Виготовлений з міцних та безпечних матеріалів, стійких до активної гри.
Розвиток: єдинорогом розвиває координацію рухів, уяву, емоційне сприйняття та дарує дитині яскраві враження.
Пульт керування працює від 2х батарейок типу ААА (не входять до комплекту).
Упаковка: коробка.
Розміри:
Розмір упаковки: 33,2х20х27 см
Розмір іграшки: 23х11х23 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 332 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 1 178 ₴




