
М'яка інтерактивна іграшка Монстрик Кращий друг (сенсорне керування, реакція на рух, підсвітка очей, повторення фраз) BF2601
1 652 ₴
1 206 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: BF2601
Познайомтесь з новим веселим другом — інтерактивним монстриком від Країни Іграшок з серії «Кращий друг»! М’яка інтерактивна іграшка у вигляді пухнастого монстрика — це справжній чарівний друг, який оживає у руках дитини. Яскравий дизайн, незвичайна зовнішність і “живі” емоції роблять гру неймовірно захопливою та веселою.
Особливості:
• Барвистий вигляд з милою та дивною мордочкою із ріжками і довгими вушками одразу привертає увагу та піднімає настрій.
• Магічні оченята: Підсвічуються та передають різні емоції, створюючи ефект “живої” іграшки.
• Реакція на рух: Монстрик реагує на дії дитини — сміється, дивується та проявляє інші кумедні емоції. При встряхуванні видає веселі звуки та змінює настрій.
• Сенсорне керування: Дотики до голови або животика активують різні функції.
• Функція повторення: Довге натискання на лапку монстрик відтворює слова та звуки.
• Таку іграшку зручно брати з собою в садочок, на прогулянку або в подорож.
• Безпечні матеріали: М’який і приємний на дотик матеріал дарує комфортні тактильні відчуття.
Іграшка працює від 3х батарейок типу АА (не входять до комплекту).
Розвиток: розвиває уяву, емоційний інтелект, слухове сприйняття, мовлення та дарує дитині багато радості, сміху й теплих моментів.
Упаковка: коробка.
Розміри:
Розмір упаковки: 25х15х34 см
Розмір іграшки: 22х11х30 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 11 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 1 206 ₴







