
Робот-собака на радіокеруванні (акумулятор, світло, танцює, співає) G15
1 785 ₴
1 303 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: G15
Цей інтерактивний робопесик — це розумний і веселий друг, який подарує дитині море емоцій та нових вражень. Завдяки сучасним функціям і милому вигляду він швидко стане улюбленою іграшкою для щоденних ігор.
Комплектація:
• Робопес;
• Пульт керування;
• Акумулятор і USB-провід для заряджання;
• Викрутка та інструкція.
Інтерактив:
• Очі песика підсвічуються, що роблять його вигляд більш ефектним.
• Реалістичні звуки: Гавкає та скавчить, як справжній песик.
• Озвучення англійською мовою: Розповідає історії, допомагаючи у пізнанні іноземної мови.
• Розумний компаньйон: Робопесик виконує команди та реагує на взаємодію, весело танцює та виконує різні рухи.
Особливості:
• Сучасний дизайн: Футуристичний вигляд, м’які форми та привабливі кольори.
• Просте керування за допомогою пульта та сенсорам на голові, для додаткової взаємодії жестами.
• Функція програмування: Дозволяє задавати послідовність дій, що урізноманітнять варіанти гри.
• Компактний розмір дозволяє зручно гратися вдома та брати із собою.
• Міцний корпус: Виготовлений із якісного пластику, стійкого до активної гри.
Розвиток: розвиває уяву, логіку, мислення, уважність, емоційне сприйняття, навички турботи та взаємодії у цікавій ігровій формі.
Пульт керування працює від 2 батарейок типу ААА (не входять до комплекту).
Упаковка: коробка.
Розміри:
Розмір упаковки: 44,5х20х26,5 см
Розмір іграшки: 23х12х21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Тварини |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 303 ₴







