
Ігровий набір для хлопчика Автомеханік (59 деталей, звук, підсвічування, рухомі елементи, інструменти, валіза) A001-2
2 174 ₴
1 609 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: A001-2
Цей крутезний ігровий набір у вигляді машинки-керма — справжня знахідка для маленьких автолюбителів, які мріють опинитися за кермом власної машини. Він миттєво переносить дитину у світ пригод та технічних відкриттів. Завдяки реалістичним деталям малюк відчуває себе справжнім власником автомобіля, де кожна деталь дарує нові враження.
Комплектація:
• Машинка-кермо;
• Викрутка (2 шт), гайковий ключ та болти.
Інтерактив:
• Іграшка має яскраві світлові ефекти та підсвічування фар, які активуються при натисканні на кнопки.
• Супровід різноманітних звуків: перемикачів, запуску і роботи двигуна, сигналу керма та навіть звук відкривання бардачка.
Особливості:
• Реалістичний і продуманий дизайн із безліччю функціональних елементів як у справжнього авто, які захоплюють та дарують яскраві емоції. На панелі приладів розташовані активні кнопки, кермо, перемикач передач та навіть відкривний бардачок.
• Іграшку можна зручно поставити на стіл або на підлогу, імітуючи реальне водіння автомобіля.
• Особливістю набору є можливість знімати окремі деталі та колеса й «ремонтувати» машину, відкривши капот. Під капотом деталі виглядають максимально привабливо, хлопчик зможе відчути себе справжнім авто-механіком.
• У комплекті є викрутки та гайковий ключ, які дозволяють з легкістю відкручувати всі гайки, що створює справжнє відчуття процесу технічного огляду.
• Іграшку можна котити по будь-якій поверхні, завдяки рухливим колесам, тому її зручно брати з собою на прогулянку.
• Набір виготовлений з міцних та безпечних матеріалів, стійких до активної гри.
Розвиток: ігровий набір дарує яскраві емоції під час гри, допомагає розвивати уяву, дрібну моторику, комунікативні навички, технічне мислення дитини, а також навички користування інструментами та інтерес до автомобілів та професіїї автомеханіка.
Іграшка працює від 3х батарейок типу АА (не входять до комплекту).
Упаковка: коробка.
Розміри:
Розмір упаковки: 35х34,5х37,5 см
Розмір іграшки: 31х33х36 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 51-70 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип | Водій |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 1 609 ₴









