
Електроквадроцикл дитячий Bambi (акум.1*12V9AH, мотор2*25W, BLUETOOTH, EVA) M 6378EL-2 Чорний
5 183 ₴
3 991 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: M 6378EL-2
Дитячий квадроцикл Bambi Racer M 6378EL — це яскравий та стильний електротранспорт, створений для активних і захопливих прогулянок. Завдяки сучасному дизайну, зручному керуванню та стійкій конструкції модель стане чудовим вибором для дітей, які люблять пригоди та хочуть відчути себе справжніми водіями.
Квадроцикл оснащений двома моторами по 25W та акумулятором 12V9AH, що забезпечують плавний рух і комфортне керування зі швидкістю до 5 км/год. Великі EVA-колеса та передні амортизатори допомагають пом’якшувати нерівності дороги, роблячи поїздки більш комфортними та безпечними.
Для ще більшого задоволення під час катання модель обладнана передніми фарами, музичними ефектами, MP3 та Bluetooth, що дозволяє слухати улюблену музику під час прогулянок. Комфортне сидіння з екошкіри додає зручності навіть під час тривалих поїздок.
Характеристики:
| Артикул | M 6378EL | |
| Бренд | Bambi Racer | |
| Тип | квадроцикл | |
| Розміри товару | довжина | 81см |
| ширина по колесам | 48см | |
| висота | 54см | |
| вага | 9,85кг | |
| висота від підлоги до сидіння | 36см | |
| висота від підніжки до сидіння | 22cм | |
| висота до керма | 51 см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 30кг |
| За віком | від 3 до 8 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*25W / 12V / RPM 18000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V9AH |
| Індикатор батареї | - | |
| Заряджання | V/mA | 12V/1500mA |
| Час на зарядку | 8-12 год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | тумблер |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 5 км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 (мульті) | |
| Педаль газу | ручка газу | |
| Педаль-гальмо | + | |
| Світло | Фари | + передні |
| Підсвічування | - | |
| Кнопка вкл/вимк світла | + | |
| Звук | Музика | MP3 |
| Карта пам'яті | - | |
| Сигнал | - | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | - |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | - | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 14,5см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 23см / 18см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 23см /18см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал | Пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | + |
| Задні | - | |
| Додаткові функції | Двері відкр. | - |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Регулювання коліс батьківською ручкою | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Захист від падіння | - | |
| Додатково | - | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 11,6кг / 74-39,5-29,5см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
Bambi Racer M 6378EL стане чудовим подарунком для дитини та подарує безліч позитивних емоцій, веселих ігор та яскравих вражень.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | MP3-роз'єм, Передні фари, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 9.85 кг |
| Висота | 54 см |
| Довжина | 81 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 22 см |
| Ширина | 48 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 3 991 ₴
