
Стільчик для годування CARRELLO Ergo (шезлонг, приставний стілець та навчальна вежа) CRL-16701 Elora Green Зелений
8 217 ₴
6 491 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: CRL-16701 Elora Green
Шезлонг, стільчик для годування, приставний стілець і навчальна вежа Ergo
Комфорт, безпека та розвиток – один стілець для всіх етапів зростання.
Carrello Ergo включає:
– стійку опору
– шезлонг для новонародженого
– ергономічне сидіння
– обмежувальний бампер
– знімний столик із підносиком
– регульовану підніжку
– стійку платформу
– підлокітник

Анатомічний шезлонг – комфорт і безпека з народження!
Звільнить ваші руки, забезпечуючи малюкові зручність і захист. Три положення («лежачи», «напівлежачи», «напівсидячи»), п’ятиточкові ремені, м’яка накладка та надійний замок. Максимальне навантаження – 9 кг. Легкознімний текстиль для догляду.
Знімна дуга з м’якими іграшками в комплекті.

Столик регулюється у двох положеннях і обладнаний підносом.

Обмежувальний бампер і п’ятиточкові ремені безпеки убережуть малюка від неприємностей.

Регулюйте опору для ніжок у міру зростання дитини.
Використовуйте цей модуль, поки малюк не досягне 15 кг.

У форматі навчальної вежі Ergo дозволить вашій дитині навчатися, досліджувати, брати участь у приготуванні їжі, грати зі старшими дітьми.
Максимальне навантаження на платформу – 75 кг.

Коли дитина підросте – використовуйте Ergo як звичайний стілець.
Максимальне навантаження на стілець – 110 кг.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Габаритні розміри (Ш × Д × В) | 48 × 64 × 88 см |
| Розмір сидіння (Ш × Г) | 32 × 27 см |
| Розмір шезлонга (Д × Ш) | 76 × 43 см |
| Нахил спинки | 3 положення |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Нахил підніжки | 5 положень висоти |
| Розмір табурета (Ш × Г × В) | 39 × 20 × 47 / 44 / 40 см |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Вид аксесуара | Вкладиш, Піднос, Ремені безпеки |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал, натуральне дерево |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Колір | Зелений |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Трансформація стільчика в стіл і стілець | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Висота з урахуванням спинки | 880 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
- Ціна: 6 491 ₴





