
-28%
М'яка інтерактивна іграшка Хаскі Limo Toy (пульт-повідець, 22см, музика, звук, пісні (укр), ходить, виляє хвостиком) M 6196 I UA
1 052 ₴
757 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: M 6196 I UA
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна собака Хаскі — це милий песик у вигляді хаскі, який подарує дитині багато радості та емоцій. Іграшка керується за допомогою пульта у формі повідця, що робить гру ще більш реалістичною та цікавою, ніби справжній улюбленець поруч.
Собачка вміє ходити, виляти хвостиком, відтворює музику, звуки та українські пісні, створюючи веселу атмосферу під час гри. Реалістичні рухи та звукові ефекти роблять її улюбленцем дітей і чудовим другом для щоденних ігор.
Характеристики:
- Тип: інтерактивна іграшка-собака
- Довжина: 22 см
- Керування: пульт-повідець
- Функції: ходить, виляє хвостиком
- Музика, звуки, українські пісні
- Живлення: батарейки
- Упаковка: коробка
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 22 см |
| Особливості | Рухома, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Цуценя |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Сірий |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 305 мм |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 145 мм |
- Ціна: 757 ₴
