
-28%
Трек для машинок (288 предметів, машинки 2шт, мости, дерева, знаки, на батарейці) CF1108
1 314 ₴
946 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: CF1108
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий трек CF1108 — це великий та захопливий набір для створення власного міського автосвіту. Велика кількість елементів дозволяє зібрати деталізовану трасу з мостами, дорожніми знаками та декоративними елементами, що робить гру максимально реалістичною та цікавою.
У комплекті є дві машинки, а також численні аксесуари, які допомагають дитині вигадувати різні ігрові сценарії та розвивати фантазію. Трек працює від батарейок, що забезпечує зручність використання та динамічну гру без обмежень.
Характеристики:
- Тип: ігровий автотрек
- Кількість деталей: 288
- Машинки: 2 шт
- Додаткові елементи: мости, дерева, дорожні знаки
- Живлення: батарейки
- Упаковка: коробка
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Тунель, Міст, Декорації |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 500 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 946 ₴



