
-28%
Гараж трек для машинок (2 поверхи, підйомник (механічний), машинки 5шт, 6,5 см, дорожні знаки) QL907
1 383 ₴
996 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: QL907
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий гараж QL907 — це захопливий набір для маленьких шанувальників автомобілів та міського транспорту. Дворівнева парковка дозволяє вигадувати безліч цікавих сюжетів для гри, а механічний підйомник допомагає легко переміщувати машинки між поверхами, роблячи гру більш реалістичною та динамічною.
У комплекті є п’ять машинок та дорожні знаки, завдяки яким дитина зможе створити власний автосвіт із правилами руху та захопливими пригодами. Гра з набором сприяє розвитку уяви, логічного мислення, координації рухів та дрібної моторики.
Характеристики:
- Тип: ігровий гараж / паркінг
- Кількість поверхів: 2
- Механічний підйомник
- Машинки: 5 шт
- Розмір машинок: 6,5 см
- Додаткові елементи: дорожні знаки
- Упаковка: коробка
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 996 ₴

