
-24%
Електромотоцикл триколісний дитячий Bambi (р/к, акум. 12V4,5AH, мотор 2*25W, USB, BLUETOOTH, MP3) M 6345ELR-8 Рожевий
4 523 ₴
3 437 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: M 6345ELR-8
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромотоцикл Bambi Racer M 6345ELR — це стильний та сучасний транспорт для маленьких шанувальників швидкості й активних прогулянок. Модель виконана в дизайні справжнього спортивного мотоцикла та стане чудовим подарунком для дитини. Завдяки двом моторам і акумулятору 12V мотоцикл забезпечує плавний та впевнений рух зі швидкістю до 5 км/год, даруючи дитині яскраві емоції від кожної поїздки.
Характеристики:
| Артикул | M 6345ELR | |
| Бренд | Bambi Racer | |
| Тип | мотоцикл | |
| Розміри товару | довжина | 80см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 50см | |
| висота | 60см | |
| вага | 8,35 кг | |
| висота від підлоги до сидіння | 39см | |
| висота від підніжки до сидіння | 27см | |
| висота до керма | 49см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 50 кг |
| За віком | від 3 до 6 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*25W/12V/17000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V4,5AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 12V / 1000mA |
| Час на зарядку | 6-8год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | тумблер |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | - | |
| Швидкість | км/год | 3-5км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1(мульті) | |
| Ручка газа | + | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | Передні |
| Підсвічування | корпус | |
| Кнопка вмик/вимик світла | - | |
| Звук | Музика | MP3+USB, AUX |
| Карта пам'яті | + | |
| Сигнал | на панелі | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | + |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | 2-х точкові | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 16см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 25см / 20см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 25см / 20см | |
| Простий монтаж | - | |
| Корпус | Матеріал | Пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | - | |
| Додаткові функції | Двері відч. | ні |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | - | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 9,35 кг/67-34-43см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти, MP3-роз'єм, Передні фари |
| Передачі | 1 швидкість вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 8.35 кг |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 80 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 27 см |
| Ширина | 50 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 3 437 ₴
- Спосіб упаковки: 2281027161
