
-23%
Велосипед спортивний 27.5" дюймів PROFI SPEEDWAY (сталева рама 15", SAIGUAN 21SP, збірка 85%) SW-27508 Сірий
5 420 ₴
4 173 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: SW-27508
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед PROFI SPEEDWAY 27,5" — це зручна модель для щоденного катання містом, парковими доріжками та легким бездоріжжям. Міцна сталева рама забезпечує надійність і стійкість під час руху, а 27,5-дюймові колеса допомагають легко долати нерівності та підтримувати хороший накат.
Модель оснащена амортизаційною вилкою з локаутом, яка зменшує вібрації на нерівних ділянках дороги, а дискові гальма забезпечують стабільне та ефективне гальмування. Трансмісія на 21 швидкість дозволяє легко підбирати оптимальний режим їзди залежно від умов маршруту та рельєфу.
Характеристики:
| Бренд | PROFI |
| Серія | SPEEDWAY |
| Розмір колеса, дм | 27,5" |
| Рама | 15" |
| Рама матеріал | сталь |
| Вилка | сталь, 38MM з локаутом |
| Кермо | сталь |
| Винос керма | алюміній |
| Підсідельний штир | сталь |
| Кареточний вузол | промпідшипник |
| Покришка | POLISTON |
| Гальма | передній: дисковий, задній: дисковий |
| Обiд | алюміній |
| Педалі | пластик на насипних підшипниках |
| % Збірки у коробці | 85% |
| Доп комплектуючі | катафот (передній/задній/колеса), підніжка |
| Стать | чоловічий |
| Матеріал | сталь |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 15" |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 38 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 4 173 ₴
