
-22%
Велосипед спортивний 24" дюйми PROFI BALANCE (алюм.рама 11", SHIMANO 21SP, збірка 85%) BL-2402 Бузковий
7 400 ₴
5 772 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: BL-2402
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний велосипед PROFI BALANCE 24" — це зручна модель для щоденного катання містом, парковими доріжками та легким бездоріжжям. Легка алюмінієва рама забезпечує комфортне керування та зменшену вагу, а 24-дюймові колеса допомагають легко долати нерівності та підтримувати стабільний накат під час руху.
Модель оснащена амортизаційною вилкою з локаутом, яка зменшує вібрації на нерівних ділянках дороги, а дискові гальма забезпечують надійне та ефективне гальмування. Трансмісія SHIMANO на 21 швидкість дозволяє легко підбирати оптимальний режим їзди залежно від рельєфу, забезпечуючи комфортне та плавне крутіння педалей.
Характеристики:
| Бренд | PROFI |
| Серія | BALANCE |
| Розмір колеса, дм | 24" |
| Рама | 11" |
| Рама матеріал | алюміній |
| Вилка | сталь, 38MM з локаутом |
| Кермо | сталь |
| Винос керма | алюміній |
| Підсідельний штир | сталь |
| Кареточний вузол | промпідшипник |
| Покришка | WANDA KING |
| Гальма | передній: дисковий, задній: дисковий |
| Обiд | алюміній |
| Педалі | пластик на насипних підшипниках |
| % Збірки у коробці | 85% |
| Доп комплектуючі | катафот (передній/задній/колеса), підніжка |
| Матеріал | алюміній |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір рами | 11" |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 38 мм |
| Колір | Бузковий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 5 772 ₴
