
-21%
Велосипед спортивний дитячий 20" дюймів PROFI EMOTION (алюм.рама 11", SHIMANO 21SP, збірка 85%) ET-2002 Бузковий
8 181 ₴
6 463 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: ET-2002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед PROFI EMOTION 20" — це стильна та надійна модель для комфортних щоденних поїздок і активного відпочинку. Легка алюмінієва рама, амортизаційна вилка та дискові гальма забезпечують зручність керування та впевненість під час катання. Велосипед оснащений 20-дюймовими колесами з литими магнієвими ободами, які додають моделі сучасного вигляду та практичності у використанні.
Характеристики:
| Бренд | PROFI |
| Серія | EMOTION |
| Розмір колеса, дм | 20" |
| Рама | 11" |
| Рама матеріал | алюміній |
| Вилка | сталь, 38MM з локаутом |
| Кермо | сталь |
| Винос керма | алюміній |
| Підсідельний штир | сталь |
| Кареточний вузол | промпідшипник |
| Покришка | WANDA KING |
| Гальма | передній: дисковий, задній: дисковий |
| Обiд | литі, магній |
| Педалі | пластик на насипних підшипниках |
| % Збірки у коробці | 85% |
| Доп комплектуючі | катафот (передній/задній), підніжка |
| Стать | жіночий |
| Матеріал | алюміній |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 до 9 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір рами | 11" |
| Зріст велосипедиста | 120-135 |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
- Ціна: 6 463 ₴
