
Електромобіль джип Lexus дитячий (р/к, мотор 2*35W, акум. 1*12V7AH, MP3, USB, TF) Bambi M 6140EBLR-3 Червоний
10 202 ₴
8 161 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Готово до відправки
- Код: M 6140EBLR-3
Дитячий електромобіль джип Lexus M 6140EBLR — це стильний та потужний позашляховик для юних водіїв, який поєднує сучасний дизайн, комфорт та функціональність. Модель виконана у стилі справжнього автомобіля Lexus та стане чудовим подарунком для дитини від 3 років. Завдяки потужним моторам, великим EVA колесам та м’якому сидінню з екошкіри поїздки будуть максимально комфортними як вдома, так і на вулиці.
Електроджип оснащений світловими та музичними ефектами, Bluetooth, MP3, USB та пультом дистанційного керування для батьків. Плавний старт, задні амортизатори та ремені безпеки забезпечують безпечне й комфортне катання. Відчиняються двері, яскраве підсвічування та реалістичні деталі роблять гру ще цікавішою та захопливішою.
Характеристики:
| Артикул | M 6140EBLR | |
| Бренд | Lexus | |
| Тип | джип | |
| Розміри товару | довжина | 115см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 64/70см | |
| висота | 55см | |
| вага | 20,2кг | |
| відстань від сидіння до педалей | 33см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 30 кг |
| За віком | від 3 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*35W / 12V /15000RPM |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V7AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 12V/1000mA |
| Час на зарядку | 6- 8 г | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | кнопка |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 6-8км/г |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2/3 | |
| Педаль газу | + | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | Передні/Задні |
| Підсвічування | + | |
| Кнопка вмик/вимик світла | ні | |
| Звук | Музика | MP3+USB |
| Карта пам'яті | + | |
| Сигнал | на кермі | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | 3-точкові | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 40см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 25см/ 18см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 25см/ 18см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал | пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | + | |
| Додаткові функції | Двері відчин. | в сторони |
| Демо-режим | + | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | Картридер для SD/TF карт | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 22,9кг/118-61-41см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Lexus |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Амортизатор, Мелодії, Відчиняємі дверцята, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 115 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 33 см |
| Ширина | 64 см |
| Ширина по дзеркалах | 70 см |
| Ширина по колесам | 64 см |
- Ціна: 8 161 ₴









